גראן פונדו ערד-ים המלח 2-4.3.2017 
הרשמה


Newsletter
לקבלת עדכונים והטבות באופן אישי הצטרפו:

גראן פונדו ערד-ים המלח הבינלאומי

מרוצי גראן פונדו מתקיימים ברחבי העולם מאז שנות השבעים של המאה שעברה, בעיקר באירופה ובצפון אמריקה.
מרוצי הגראן פונדו נחשבים למרוצים יוקרתיים ואיכותיים בקרב קהילת רוכבי הכביש בארץ ובחו"ל.
ההחלטה להביא את המרוץ החשוב לישראל, התאפשרה הודות ליוזמה של הראל נחמני – רוכב אופניים ותיק וטריאתלט לשעבר שהקים ב-2012 את צוות גראן פונדו ישראל, שפועל ברציפות מאז ועד היום.
בשנת 2013 התקיים המרוץ בים המלח והביא אליו כמות רוכבים גבוהה מישראל ומחו"ל והוחלט לקיימו בים המלח כל שנה בשם "גראן פונדו ים המלח".
מדי שנה עולה מספר הקבוצות המשתתפות ביחד עם עליה בנותני החסויות והמותגים המעורבים במימונו. באירוע האחרון (מרץ 2016) השתתפו מעל 1000 רוכבים!
החל משנת 2015 הוחלט לאחד את "גראן פונדו ים המלח" עם "טור ערד" – מרוץ בן 3 קטעים המתקיים מזה 10 שנים וצבר לעצמו מוניטין בארץ ובחו"ל. במרוץ, שאורגן במשך כל השנים על ידי איגוד האופניים בישראל, משתתפות קבוצות בנות 4-6 רוכבים והוא משלב רוכבים ורוכבות עילית מהארץ ומחו"ל.
איחוד האירועים הביא לקריאת האירוע המשותף בשם :"גראן פונדו ערד-ים המלח הבינלאומי".
"גראן פונדו ערד-ים המלח הבינלאומי 2017" יעבור במסלולים מאתגרים ובנופים המרהיבים והמפורסמים באזור.

האירוע מתקיים בשיתוף פעולה מלא של המועצה האזורית תמר, עיריית ערד, משרד התיירות, משרד התרבות והספורט, הפועל, איגוד האופניים בישראל וחברות מסחריות התומכות ומקדמות את ענף רכיבת האופניים בישראל.

אנו מזמינים אתכם, הרוכבים והרוכבות, להירשם ובכך להבטיח את השתתפותכם באירוע רכיבת הכביש ברמה הגבוהה ביותר שמתקיים במקום הנמוך ביותר בעולם ומבטיחים לכם יחס חם ואווירה נפלאהובעיקר חוויה שלא תשכחו,

שלכם, 

צוות "גראן פונדו ישראל'

חדשות

1

גלריה

© 2016 כל הזכויות שמורות ל- גראן פונדו ים-המלח - מבית: גראן פונדו ישראל
ניהול: אוראל מדיה | פיתוח: Dice Marketing